Restaurace Pod Juliskou – První originál Gambrinus koncept v Praze!

Restaurace Pod Juliskou je vybudována v novém konceptu moderních restaurací pivovaru Gambrinus a ihned stala se jeho vlajkovou lodí. Originální design restaurace v sobě snoubí současné moderní architektonické trendy a technologie s použitými kvalitními materiály a zpracováním. Výsledkem je útulný, čistý a moderní prostor s kapacitou 130 míst.

Restaurace Pod Juliskou čepuje 6 druhů piva. Z toho 5 stálých piv - Gambrinus Nefiltrovaný ležák, Gambrinus Nepasterizovaný, Plzeňský Prazdroj, Kozel černý, Birell a na posledním čepu střídáme různá piva a pivní speciály pro zpestření našim stálým i náhodným hostům.

Restaurace Pod Juliskou nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Velký důraz je kladen nejen na vyváženou skladbu jídelního lístku, ale rovněž na kvalitu všech pokrmů, které jsou připravovány pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou používány žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla.

Restaurace Pod Juliskou nezapomíná ani na naše nejmenší, pro které jsou připraveny typicky dětské pochoutky a nezbytný prostor na hraní – Dětský koutek!

Restaurace Pod Juliskou je prostě restaurace pro celou rodinu!

Letní zahrádka je umístěna za budovou v klidné části a má kapacitu 170 míst. Součástí naší zahrádky je velké dětské hřiště!Rezervujte si místo v restauraci. Nutné minimálně 24 hodin předem.

Polední menu e-mailem

Přejete-li si zasílat polední menu na Váš email,
vyplňte níže Vaši e-mailovou adresu

Rezervovat